Fason Üretim Süreçleri

Fason kozmetik üretimi konusunda tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Peki Nasıl mı? Adım adım ihtiyacınıza yönelik çözümler sunarak. Fason üretim yaparken hangi aşamalardan geçiyor ve süreç nasıl işliyor:

01.

Fason Üretim İçin Sizi Dinliyoruz

Özel Çözümler

Her markanın ihtiyacı farklı olduğunu çok iyi biliyoruz. Fason kozmetik üretimi konusunda baştan sona hizmet sunabiliyoruz fakat sizin ihtiyacınıza uygun olarak sadece fason üretim ya da fason dolum gibi hizmetlerde sunabiliyoruz. Bunun için en başta sizi ve markanızı dinliyoruz.

02.

Marka & Patent

Güvende olmanız için

Eğer markanızı yeni kurguluyorsanız en başta markanızı ve patentinizi tescil etmek için profesyonel destek sunuyoruz. Kozmetik sektöründe yer almak için markanız ve tasarımlarınız birinci dereceden önemlidir.

03.

Laboratuvara Sizin İçin Giriyoruz

Güvenli ürünler

Markanıza uygun ürünler için laboratuvarımız size özel formülasyon çalışmaları yapıyoruz. Örnek ürünler geliştirip deneyimize sunuyoruz. Standartlara uygun geliştirilen fason numune ürünlerinizi zorunlu testlere, mikrobiyolojik, tabi tutup güvenlirliklerini temin ediyoruz.

04.

Güvenilir Ürünlerinize Şık Tasarımlar

içi de dışı da kaliteli ürünler

Ürünün içini geliştirirken son kullanıcıya ulaştırmak için gerekli çalışmaları da devam ettiriyoruz. Ambalaj seçimi ya da ambalaj üretimini, etiket ve kutu tasarımlarını alternatifli olarak sunuyoruz. Ambalaj üretimi ve baskı süreçlerini sizin adınıza takip ediyoruz. Demolar yapıp sürekli iletişim halinde ürüne son halini veriyoruz.

05.

Üretim

Sorunsuz üretimler

İçeriğini ve tasarımını tamamladığımız ürünlerin üretimi planlıyoruz. Zamanında dolumlarını yapıp paketlemesini gerçekleştiriyoruz. Sizin için ürettiğimiz fason kozmetik ürünleriniz satışa hazır halde sevk ediliyor

06.

Ruhsatlar, Bildirimler, Kayıtlar

Karmaşadan uzak

Satışa hazır hale gelen ürünleriniz için, kozmetik firmaları için zorunlu olan Sorumlu Teknik Eleman hizmeti sunuyoruz. Sağlık bakanlığı firma kaydınızı yapıyor, ürünleriniz için Ürün Güvenlik Dosyalarını hazırlıyor, Ürün Takip Sistemi (ÜTS) bildirimlerinizi yapıyoruz. Siz tüm bu süreçlerde sadece markanızı geliştirmek için enerji harcıyorsunuz

07.

Satış, Pazarlama, Reklam

Üretim sonrası destek

Sektörel tecrübemizle markanızı büyütmenize üretim sonrasında da destek oluyoruz. Alternatif satış kanalları ve Dijital kimliğinizin var olması, e-ticaret, pazaryeri satışlarınız ve markanızın sitesini sizin için kurgulayıp uygulayabiliriz.