Fason Kozmetik Üretimi

Güvenilir ve kaliteli ürünler için markanız uzmanlarına emanet

Fason Sabun Üretimi
Fason Sabun Üretimi İNCELE
Fason Cilt Bakım Ürünler
Fason Cilt Bakım Ürünler İNCELE
Fason Saç Bakım Ürünleri
Fason Saç Bakım Ürünleri İNCELE
Fason Kolonya Üretimi
Fason Kolonya Üretimi İNCELE
Fason Güneş Ürünleri Üretimi
Fason Güneş Ürünleri Üretimi İNCELE

Kozmetik sektörüne girmek istiyorsunuz, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

 

Fason Kozmetik Üretimi Nedir?

 

Famas Kimya & Danışmanlık olarak, kozmetik alanında deneyimli ekibimiz ve iş ortaklarımız ile, sizlere anahtar teslim proje sunuyoruz. Üretmek istediğiniz ürün gamını birlikte belirleyerek, niş ürünlerle piyasada adınızdan söz ettirmek adına tüm adımlarınızda yanınızda oluyoruz.

Fason kozmetik üretimi konusunda sektörde yer edinmiş, kozmetik yönetmeliklerine uygun, hijyen şartlarını sonuna kadar sağlayan iş ortaklarımız ile birlikte, ürünlerinizi belirliyor, üretiyor, ambalajlarınızı seçiyor, etiketlerinizi tasarlıyor, Sağlık Bakanlığı bildirimlerinizi yapıyor, tam kapsamlı şekilde tüm danışmanlığınızı yürüterek, ürünlerinizi depo adresinize kargoluyoruz.

 

Fason Kozmetik Üretimi Nasıl Yapılır?

 

Cilt bakım, vücut bakım, saç bakım ürünlerini organik sertifikalı hammaddeler ile üretiyor, dilerseniz sertifikalandırma süreçlerinde de sizlere destek veriyoruz. Ürün gamınızı, istediğiniz özelliklerde aktif ve bitkisel içeriklerle hazırlıyor, numuneleri size gönderiyor, ürünleri deneyimlemenizi sağlıyoruz. Bu sırada ürünlerinizin kendini en iyi göstereceği, raflarda dikkat çekmesini sağlayan ambalajlarınızı seçiyor tasarımlarınızı yapıyor, Sağlık Bakanlığı etiket ve ambalaj kılavuzlarına uygun olarak etiketleriniz üzerindeki yazıları yazıyoruz.

kozmetik ürün tasarımıFirmanızın Sağlık Bakanlığı’na kaydını yapıyor, ürünlerinizi ÜTS‘ye bildiriyor, ürün güvenlilik değerlendirmelerini yapıyor, analizlerinizin yapılmasında size öncülük sağlıyoruz. Tüm işlemleriniz Sağlık Bakanlığı kılavuzlarınıza uyumlu şekilde gerçekleşiyor, anahtar teslim size ürünlerinizi teslim ediyoruz.

Fason kozmetik üretimi, fason sabun üretimi konularında yıllardır kalitesini ortaya koymuş iş ortaklarımız ile birlikte, müşteri memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için, kaliteli, güvenli, hijyen kurallarına uygun olarak üretim yapıyoruz.

Fason üretimleriniz ile ilgili bilgi almak için bizleri arayabilir, yeni çıkacağınız bu yolda, sektörde deneyimli ekibimizi kendi ekibiniz olarak görebilirsiniz. Tüm yapmanız gereken işleri kolaylıkla sizin adınıza gerçekleştiriyor, üretimden dijital pazarlamaya kadar tüm adımlarınızda sizlere öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Fason Kozmetik Üretim Aşamaları

 

  • Ürün tasarımı ve geliştirilmesi
  • Formül çalışması
  • Ürün ambalaj ve grafik çalışmaları
  • Bakanlık izinleri
  • ISO, GMP Kalite standartlarınım uygun üretim
  • Analiz testleri, dermatolojik testleri
  • Ambalajlama ve teslim
  •  

Fason Kozmetik Ürün ve Kategorileri

 

Saç Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Renkli Kozmetik
Şampuan Cilt Toniği Oje
Saç Kremi Yüz Maskesi Maskara
Saç Spreyi Besleyici Losyonlar Allık

 

Fason Kozmetik ürün; geliştirme, üretim ve pazarlama aşamalarında Famas Kimya & Danışmanlık sektörün içinde yer almak isteyenlere baştan sona destek olmaktadır. Sorunsuz bir süreç için bizimle hemen iletişime geçin.