El Dezenfektanı Üretimi

Yeni yılda el dezenfektanına ilgi beklentinin çok üzerine çıktı. Yurt içinde ve yurt dışında talebin hızla artması ile sektörde el jeli üretimini artırdı. Artan üretim maalesef ki kaliteyi düşünmekte ve standartlara uygun olmayan ürünler ortaya konulmaktadır.

Dezenfektan Üretimi Nasıl Yapılır

Sektörel tecrübemizle hali hazırda yüksek adetlerdede el dezenfektanı üreten bir tesisimizde yüksek kaliteli dezenfektan üretmekteyiz. İzmir konumlu tesisimizde talep karşısında fason olarak el jeli üretmekteyiz. Gerekli belgelendirmesi yapılıp, antibakteriyel testiden başarıyla geçmektedir. Üretimlerimiz analiz raporuna sahiptir. Talep edildiğinde tüm belgeleri dahil olmak üzere etiket, barkod, ambalaj dahil tüm süreci sizin için tamamlayıp size son ürün olarak teslim etmeyiz.

Dezenfektan İhracatı

Yüksek adetli ihracat taleplerinize hızlı bir şekilde karşılık verebilmekteyiz. İhraç edeceğiniz ürünlerde de kendi markanızı ve müşterinizin markasıyla üretim yapabilmekteyiz. İhraç edilecek olan dezenfektenlar için gerekli tüm belgelendirme tarafımızdan yapılmaktadır. Üretim, paketleme ve sevkiyat aşamasına kadar ihracat sürecinizi sizin için yönetebilmekteyiz.

Başta Amerik Birleşik devletleri olmak üzere, Fransa, Belçika ve tüm avrupa birliği ülkelerine, Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkelerine dezenfektan üretimi ve dezenfektan ihracatı devam etmektedir.

Dezenfektan Üreticisi

El jeli ve el speryi şeklinde dezenfektanlar 100 ML ya da 50 ML olarak paketlenmekte, etiket yapıştırılması dahil hazır bir şekilde marka sahiplerine son ürün olarak teslim edilmektir. Talep doğrultusunda farklı ambalajlar var farklı boyutlarda üretim yapılabilmektedir.

Yüksek üretim kapasitesi ile fason el dezenfektanı üretimi yaptırmak isteyenler için Famas Kimya tüm süreçte destek olmaktadır.

Hastaneler, Sağlık kuruluşları ve Şirketler İçin dezenfektan

Günümüz hijyen kuralları gereği, ellerimizi daha fazla dezenfekte etmemiz gerekmektedir. Günlük yaşantımızın daha çok içerisinde yer alacak olan bu kişisel temizliğin vazgeçilmesi artık el dezenfektanlarıdır. Dezenfektan istasyonlarıyla daha sık karşılaşmaktayız. Bu durumun doğurduğu sonuç olarak dezenfektan satın almalarında ki artış firmanız ya da sağlık kuruluşunuz için direkt olarak üretici firmadan temini ile daha tasarruflu hal alacaktır. Dezenfektan satın alma yaparken talebiniz doğrultusunsa sizin için üretim yapabilmekteyiz.

El dezenfektanı nedir?

Günümüzde daha sık duyduğumuz ve hatta günlük yaşantımızın bir değişmezi olan el dezenfektanı nedir? dezenfektan eldeki mikropları azaltmak için kullanılan genelde sıvı ya da jel halde bulunan bir maddedir. Alkol bazlı olanlar, sağlık ortamında su ve sabunla el yıkamak için tercih edilir.

Dezenfekran Üretimi

İstediğiniz özelliklere sahip dezenfektanı sizin için yüksek kalitede, sorunsuz ve hızlı bir şekilde üretilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Famas Kimya bu süreci sizin için yönetip size sorunsuz bir deneyim yaşatacaktır. Bize iletişim formumuzdana, telefon numalaramızda ve ya canlı destekten ulaşabilirsiniz.

fason el dezenfektanı üretimi

Hemen İletişim Kur


Tecrübe kabiliyetlerimizle hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurup hemen çalışmaya başlayabiliriz